Inzerce psů, psí inzerce
Přihlášení / Registrace

Labradorský retrívr - darování

Více informací o plemeni Labradorský retrívr

Inzeráty plemene Labradorský retrívr

Labrador křížený s rotvajlerem

Labrador křížený s rotvajlerem

Dobrý Den, Darujeme pejska Akima. Je to labrador křížený s rotvajlerem. Je mu 5 let. Má bílou kravatu a hnědé ponožky. Je sice věčný hladový, ale je moc přátelský a rád se mazlí. Miluje vodu a procházky v lese, kde se může na volno proběhnout. Hlídá ve dne i v noci poctivě. Zvládá povel popros a na zavolání přijde.Je zvyklý být venku za každého počasí. Je hravý.

Přidáno: 23.04.2015 17:48 | Labradorský retrívr | Středočeský kraj

Daruji psa

Daruji psa

Dobrý den, daruji Labradora kříženého s Hovawartem. Je starý rok a 4 měsíce. Pro více informací mě informujte na email, nebo telefon.

Přidáno: 23.02.2015 09:03 | Labradorský retrívr | Jihomoravský kraj

Daruji Labradora do dobrých rukou

Daruji Labradora do dobrých rukou

Dobrý den, nabízím labradora - jmenuje se Benny-stáří-2,5roku, zlaté barvy. Je velmi temperamentní, nádherně rostlý a potřebuje trochu vychovat. Bohužel mám časově náročnou práci a nemohu se mu tolik věnovat, proto bych uvítala někoho se zahradou. Většinu dne - teď tráví v kotci a není to pro něho úplně ideální. Je zvyklý na děti, není agresivní- je milé povahy. Případné dotazy ráda zodpovím.

Přidáno: 05.01.2015 10:22 | Labradorský retrívr | Středočeský kraj

Labrador/Dalmatin

Labrador/Dalmatin

Dobrý den, narodilo se nám 8 štěňátek 5 holčiček a 3 kluci... Touto cestou hledáme vhodné pánečky. Štěňata budou k odběru kolem vánoc. Maminka je Labrador s Dalmatinem a tatínek je Labrador zlaté barvy. Bílá holka, dvě černý fenečky a jedna fenečka zlaté barvy po tatínkovi. Flekatá je zadaná. Dva kluci jsou zlaté barvy a jeden světle vanilkové skoro bíle, budou mít v dospělosti do 20 Kg maminka je drobnější měla před štěňaty 18 Kg. Štěňátka do bytu ideální ani velká a ani malá. AKTUÁLNÍ INFORMACE !!!!! MÁME VOLNOU POUZE ČERNOU A ZLATOU HOLČIČKU. NYNÍ K ODBĚRU!!! :)

Přidáno: 08.12.2014 12:49 | Labradorský retrívr | Zlínský kraj