Inzerce psů, psí inzerce
Přihlášení / Registrace

Whippet

Více informací o plemeni Whippet

Inzeráty plemene Whippet

ChS vipetů Sláinte Bohemia zadá štěňata

ChS vipetů Sláinte Bohemia zadá štěňata

Zadáme poslední tři pejsky po výstavních rodičích. Matka Unita z Úplňku, grandšampion ČR, 2x národní vítěz, 4x BOB, res. evropský vítěz 2014, v roce 2013 se zúčastnila Crufts v Birminghamu a dostala se do užšího výběru. Otec mladý pes Yangel z Úplňku, nejlepší mladý plemene, CAJC, best of junior, vítěz mladých, jugendbester. Výstavní a sportovní předpoklady. Štěňata jsou vymazlená v rodinném kruhu. Jelikož jsme v důchodu, můžeme se jim věnovat 24 hodin denně. Štěňata se volně pohybují v našem domku a na zahradě ve společnosti celé naší vipetí smečky. Více na našich stránkách www.slainte.unas.cz

Přidáno: 25.04.2015 14:28 | Whippet | Královéhradecký kraj

Vipet - whippet - malý anglický chrt

Vipet - whippet - malý anglický chrt

Chovatelská stanice SILKY KARIM nabízí 2 pejsky a 3 fenky ze zahraničního krytí. Štěňátka mají předpoklady pro výstavy, agility a coursing a budou k odběru na přelomu dubna/května. Whippet je bezva kamarád a jeho milá povaha a střední velikost ho předurčuje jako příjemného společníka do městského bytu a na výlety. Chovatelský servis je samozřejmostí. Hledáme zodpovědné páníčky, kteří s námi zůstanou v kontaktu. Více informací a foto na http://www.whippet.webz.cz a tel.č. 602 232 298.

Přidáno: 02.03.2015 22:54 | Whippet | Hlavní město Praha

Vipet - whippet - malý anglický chrt

Vipet - whippet - malý anglický chrt

Chovatelská stanice SILKY KARIM zadá štěňátka ze zahraničního krytí. Štěňátka s předpoklady pro výstavy, agility a coursing se narodí koncem února (odběr květen). Whippet je bezva kamarád a jeho milá povaha a střední velikost ho předurčuje jako příjemného společníka do městského bytu a na výlety. Chovatelský servis je samozřejmostí. Hledáme zodpovědné páníčky, kteří s námi zůstanou nadále v kontaktu.

Přidáno: 09.02.2015 20:39 | Whippet | Hlavní město Praha

vipet, malý chrt

vipet, malý chrt

štěně fenka bez PP, po rodičích s PP,bude drobnějšího vzrůstu.Zajímavě zbarvená, přítulná. Více info přes email!

Přidáno: 09.02.2015 14:32 | Whippet | Jihočeský kraj

whippet , chrt

whippet , chrt

štěně fenka vipeta, bez PP, po obou rodičích s PP,očk.odč. ihned k odběru

Přidáno: 26.01.2015 17:48 | Whippet | Jihočeský kraj

Více informací o plemeni Whippet

Whippet

Charakteristika plemene

je středně velké plemeno, jedno ze tří plemen, které typově vycházejí z greyhounda. Nejmenším z této skupiny je italský chrtík, střední velikost představuje whippet a největším je greyhound. Výška a váha je v rozsahu cca 45 –55cm a 10 –18kg , záleží na zemi původu – kontinent, Amerika , Anglie a dnes také na zaměření chovu - dostihový, výstavní apod. Srst je krátká , dobře udržovatelná. Barva může být jakákoliv, včetně kombinací. Whippet je pes určený především k držení a ustájení v domě, bytě. Je nenáročný na prostor. Vyžaduje teplo, sucho a rovněž ocení „své“ místo. Také vzhledem k tomu, že má jen minimální podkožní vrstvu tuku ,nehodí se k ustájení venku, i když se rozhodně nedá říct, že by to byl pes choulostivý. Je-li v pohybu, nevadí mu zima nebo déšť, je li však v klidu, je vhodné pro nepříznivé počasí používat „psí kabát“. Není to jen fráze, ale je skutečně ideálním psem do bytu. Whippet je velice důvěřivý pes. Neznámý člověk se celkem lehce stane jeho kamarádem. Není to tedy „ten pravý hlídací pes“. Celkově se dá říct, že není uštěkaný. Nejčastěji se tak projevuje , když zjistí, že si štěkáním něco vynutí. Whippet je bezproblémový ve vztahu k dětem. Z tohoto hlediska je jistě dobrou volbou. Zde však obecně platí, že příliš malé dítě zásadně nenecháváme se psem samotné a to s ohledem na bezpečnost obou. Whippet je plemeno zrozené k běhu.

Více informací o plemeni Whippet