Inzerce psů, psí inzerce
Přihlášení / Registrace

Sanšu

Více informací o plemeni Sanšu

Inzeráty plemene Sanšu

Pro plemeno Sanšu není v současné době žádný inzerát!

Více informací o plemeni Sanšu

Sanšu (Sanshu Dog)

Sanšu (Sanshu Dog) je plemenem japonských psů. Je to krásný a silný pes, který je výborně přizpůsobený pro život v bytě. Ke svému pánovi oddaně lne, jemu i jeho rodině bude vynikajícím společníkem.

Sanšu – skvělý bytový společník

Sanšu (Sanshu Dog) je nádherné psí plemeno, které není v České republice příliš známé. Je to ovšem škoda, protože Sanšu je velmi klidný a přizpůsobivý pes, kterého můžete bez problémů chovat i v bytě.

Sanšu a jeho povaha

Sanšu je přátelský pes, který je velmi oddaný svému pánovi a jeho rodině. Povaha tohoto psa je velmi vyrovnaná, je poslušný a velmi přizpůsobivý. Toto psí plemeno lze bez problémů chovat také v bytě.

Péče o plemeno

Péče o srst není náročná. Pro kartáčování je vhodné použít kartáč s přírodními štětinami nebo klasický drátěný kartáč. Snažte se o srst tohoto psa pečovat pravidelně, alespoň 1x týdně, odstraní se tak uvolněná srst. Dále slouží ke stimulaci jejího přirozeného promašťování a k odstranění nečistot.

Výchova štěněte

Výchova probíhá většinou bez problémů, měla by začít již od raného věku štěněte. Výchova musí být důsledná, ale také založená na vzájemném respektu. Povaha psa není komplikovaná a jakmile pochopí vaše pravidla, nebude je porušovat.


 

 

 

Více informací o plemeni Sanšu