Inzerce psů, psí inzerce
Přihlášení / Registrace

Německý špic malý

Více informací o plemeni Německý špic malý

Inzeráty plemene Německý špic malý

Malý německý špic s PP

Malý německý špic s PP

CHS Chlupatá radost prodá nadějného pejska malého něm.špice s PP v barvě OS (Coffee Dreamy), nar.24.1.2015. Jevychováván v rodinném prostř., výborně socializován, baští granulky, pravidelně odčervován, podruhé očkován, označen mikročipem, má vystaven PET pas a do nového domova půjde s KS, výbavičkou a dokonale vymazlený. Je to veselý a skotačivý lumpík, velice kontaktní, sebevědomý, kamarádský, učenlivý, poslušný, mazlivý, naučený na plínku, hravý a nebojácný. Hledáme pro něj ten nejlepší domov, záleží nám, kde klučík bude a uvítáme trvalý kontakt s novými páníky, kteří budou zodpovědní a budou Coffeeho milovat! Vzhledem k tomu, že má v předcích pomeraniany, očekáváme vynikající, bohaté osrstění a kompaktní, silnou kostru. Vhodný na chov, výstavy, i jako rodinný přítel. M:C.I.B.Engi Ymei Aramgad - malá orange, 26 cm, PL 0/0, držitelka mnoha výst. titulů a ocenění. O:Jch.Diamonds and Rust Střípek snů - malý orange, 27 cm, PL 0/0. Coffee Dreamy je již k odběru, přijeďte se na šmudlíčka podívat! Web: http://www.chlupataradost.wz.cz

Přidáno: 08.04.2015 16:48 | Německý špic malý | Ústecký kraj

Německý špic strakoš

Německý špic strakoš

Prodám štěnátko německého špice - strakatý pejsek. Je bez PP po rodičích s PP. Je očkovaný a odčervený. Velice živý a hravý. Pouze do dobrých rukou. Odběr ihned.

Přidáno: 04.04.2015 15:20 | Německý špic malý | Jihočeský kraj

Malý německý špic s PP

Malý německý špic s PP

CHS Chlupatá radost zadá posledního pejska z vrhu “C” v barvě orange-sable(Coffee Dreamy), narozeného 24.1.2015.Je vychováván v rodinném prostředí,výborně socializován,je zvyklý na granulky,několikrát odčerven,očkován,označen mikročipem,má vystaven PET pas a do nového domova půjde s kupní smlouvou,malou výbavičkou a dostatečně vymazlený.Je to veselý a skotačivý lumpík,velice kontaktní,učenlivý a živý. Matka: C.I.B.Engi Ymei Aramgad-malá oranžová,26 cm,PL 0/0, držitelka mnoha výstavních titulů a ocenění Otec:Jch. Diamonds and Rust Střípek snů-malý oranžový,27 cm,PL 0/0. Je vhodný na chov i výstavy,ale i jako rodinný mazlíček.Německý špic je usměvavý pejsek, který vás svou dobrou náladou dokáže vždy rozveselit! Velmi nám záleží na tom,jak se štěňátka od nás mají,kde a s kým žijí,proto je dáváme pouze do vynikajících podmínek!K odběru od konce března 2015. Více info na http://www.chlupataradost.wz.cz Telefon: 604761692 E-mail: romca01@atlas.cz

Přidáno: 26.03.2015 07:49 | Německý špic malý | Ústecký kraj

Německý špic bez PP

Německý špic bez PP

Nabízím štěnátka - pejsky německého špice bez PP po rodičích s PP, krásné barvy strakoš a orange sable. Jsou velice milé a přátelské povahy. Odběr ihned.

Přidáno: 27.02.2015 14:19 | Německý špic malý | Jihočeský kraj

německý špic malý

německý špic malý

štěně bez PP, pejsek, vlkošedý, již k odběru

Přidáno: 30.01.2015 12:47 | Německý špic malý | Jihočeský kraj

Více informací o plemeni Německý špic malý

Německý špic malý  (Deutscher spitz - Kleinspitz, German Spitz - Miniature Spitz)

 Charakteristika plemene

Německý špic malý je velmi pozorný pes, kterému nic neunikne. Zvláště ho dráždí cizí lidi a jiní psi. Nebojí se snad ničeho. Ovšem ke svému pánovi je velmi milý a velmi ho miluje. Špic je velmi pozorným, živým a veselým společníkem. Malé děti ho spíše mají za živého plyšáka.

Historie

Německý špic se vyvinul z pasteveckých psů typu špice. První zmínka je z Německa již z roku 1450. Postupným šlechtěním se podařilo získat plemeno německých špiců. Tito špicové jsou chováni jen jako společníci. V dnešní době máme tři druhy německých špiců lišících se jen svojí velikostí. Německý špic je buď velký, střední nebo malý.

Povaha plemene Německý špic

Povahově je to velmi zvláštní pes. Jeho troufalý vzhled vypovídá o všem. Je za každých okolností hravý, pozorný, živý a veselý společník. Je dosti nedůvěřivý k ostatním psům a i k lidem. Proto se osvědčil i jako strážný majetku. Německý špic malý není bázlivý ani agresivní. Má rád děti, ale nechává si od nich odstup. Je vždy sám sebou, ale svému pánovi je oddaný.

Popis

Tělo německého špice malého je symetrické a dobře stavěné. Hlava je vysoko posazená. Špic má krátký rovný čumák. Oči jsou k poměru těla veliké. Uši jsou vysoko posazené a blízko u sebe. Mají trojúhelníkový tvar a jsou hodně osrstěné. Ocas má jako ostatní špicové stočen na zádech. Německý špič malý upoutá naši pozornost především svojí krásnou a hustou srstí, která je tvořena z krycí srsti a podsady. Krycí srst je dlouhá, rovná a stojící. Podsada je krátká, hustá a vlněná. Jen obličej, uši a tlapky jsou pokryty jen krátkou srstí. Zbytek těla a především krk a ocas mají dlouhou odstávající srst. Zbarvení srsti německého malého pinče je velmi variabilní. Základní barvy jsou černá, hnědá, bílá, oranžová, šedá stínovaná a spousta dalších možných variací.

Velikost německého malého špice je v rozmezí 23 - 28 cm. Váha se pohybuje v rozmezí 8 - 10 kg. Špic se dožívá 13 - 15 let.

Péče

Tento pes je nenáročný na potravu a pohyb. Chová se především v bytech, protože není zvyklý na nepřízeň počasí. Srst německého špice malého není i přes svoji mohutnost a bohatost příliš náročná na údržbu. Srst nevytváří chuchvalce, ale i přes to je nutné ji pravidelně kartáčovat (jednou týdně a při línání každý den). Samozřejmostí u psů, kteří jsou chováni v bytě, je zastříhávání drápků. Nutná je i péče o uši.

Výchova

Německý špic malý je velmi inteligentní zvíře. Ovšem vycvičit ho není snadné a vyžaduje zkušeného chovatele. Pokud je dobře vycvičen stává se z něho velmi dobrý společník.

Více informací o plemeni Německý špic malý