Inzerce psů, psí inzerce
Přihlášení / Registrace

Německý špic

Více informací o plemeni Německý špic

Inzeráty plemene Německý špic

Čistokrevná štěňata Pomeranian v různých barvách

Čistokrevná štěňata Pomeranian v různých barvách

Čistokrevná štěňata Pomeranian v různých barvách. Náš přátelský pes nám dal 4 zdravé a cukru, sladké štěňata, samec 3 ženy a. Oba rodiče jsou magické, plnokrevník Pomeranians s fantastickým vlasy šaty oranžové barvy a velmi velkou postavu. Ve věku 10 týdnů, štěně je připraven dodávat je věk vhodné očkovaná, odčervená, dobře socializovaný, má očkovací průkaz a bude vyšetřen veterinárním lékařem. Jsme velmi zvíře milující rodinu a náš pes se štěňaty získat tu nejlepší péči a jídlo a hodně lásky a pozornosti. Štěňátka rostou bez boudy, mají prostor v obývacím pokoji, a všechny děti vědí, každodenní zvuky. Jen do dobrých rukou.

Přidáno: 01.05.2015 19:12 | Německý špic | Zlínský kraj

německý špic trpasličí pomeranian

německý špic trpasličí pomeranian

štěně, pouze pejsek, bez pp, po rodičích s pp, zvyklý na děti a kočku,již k odběru

Přidáno: 26.02.2015 23:37 | Německý špic | Jihočeský kraj

německý špic strakoš

německý špic strakoš

krásný pejsek s PP, chovný, 25,5cm , nevhodný na výstavy, přátelský, temperamentní

Přidáno: 23.02.2015 18:08 | Německý špic | Jihočeský kraj

Německý špic bez PP

Německý špic bez PP

Nabízím štěnátka - pejsky německého špice bez PP po rodičích s PP, krásné barvy strakoš a orange sable. Jsou velice milé a přátelské povahy. Odběr možný ihned.

Přidáno: 18.02.2015 17:17 | Německý špic | Jihočeský kraj

Daruji do RD Německou Dogu a Německého Špice

Daruji do RD Německou Dogu a Německého Špice

Z důvodu stěhování do paneláku, daruji do dobrých rukou do rodinného domu se zahradou. 4,5letého psa Německé dogy barva tygr hodné telátko, nedůvěřivé k cizím, ale dobrý hlídač a fenku křížence Německého špice 2,5letá, černá, hravá, mazlivá, společenská, taky bezvadný hlídač. Naučení jen venku ve společné boudě. Pouze oba společně.

Přidáno: 08.02.2015 11:47 | Německý špic | Pardubický kraj

Více informací o plemeni Německý špic

Německý špic

Charakteristika

Německý špic je jedno z nejstarších evropských plemen, jehož vznik se datuje až do doby kamenné. Německý špic je velmi odolné plemeno, které výborně snáší výkyvy počasí.  Německý špic je velmi temperamentní a živý pes, který se snadno cvičí a rychle přilne ke svému majiteli. K ostatním lidem je nedůvěřivý a ostražitý, každého návštěvníka hlásí urputným štěkotem, což z tohoto plemene dělá znamenitého hlídače. 

 je nejstarší psí plemeno ve střední Evropě,jeho předkem je pes rašelinný (Canis familiaris palustris Ruthimeyer) z doby kamennéa pozdější špic kolových staveb, z něhož se vyvinula řada dalších plemen. Tento společenský pes, je stále živý, velice ostražitý, hravý, mimořádně učenlivý, a proto snadno vychovatelný. Nedůvěřivost k cizím lidem a absence loveckého pudu ho činí ideálním hlídačem pro dům a zahradu.

Popis

Velmi zajímavá je bujná srst dvojí kvality, která tvoří hustou hřívu kolem hlavy, husté „kalhotky“ a bujný zatočený ocas. Srst tvoří rovné, dlouhé odstávající pestíky na jedné straně a hustá vatovitá podsada u kůže. Srst je třeba pravidelně kartáčovat pouze v období línaní, jinak není kartáčování nutné, neboť srst netvoří chuchvalce.Hlava, uši, přední strana hrudních i pánevních končetin a tlapky jsou osrstěny krátce a hustě (sametově), zbytek těla je porostlý dlouhou a bohatou srstí, zadní končetiny jsou bohatě obrostlé „kalhotkami“. Kolem krku je mohutný límec, bujně osrstěný zatočený ocas je nesený nad hřbetem. Hlava podobná liščí, se malýma špičatýma dopředu otočenýma ušima a bystrýma očima. Poměr kohoutkové výšky k délce psa má být 1:1. Špic nepotřebuje střihovou úpravu a pravidelné návštěvy psích salónů. Jeho srst je tzv. samočistící. Trpasličí, malé, střední ani velké špice není třeba upravovat vůbec, stačí je pouze pravidelně vyčesávat v době línání. Jiná situace je avšak u tzv. pomeranianů, kteří již vyžadují jisté střihové úpravy a pravidelnou péči o svoji srst.

Velikostní a barevné rázy

Vlčí špic (Keeshond): 49 cm +/– 6 cm, barva: žíhaná.

Velký špic: 46 cm +/– 4 cm, barva: černá, hnědá, bílá.

Pozn.: hnědá barva se v České republice u velkých špiců vůbec nevyskytuje a stejně jsou na tom i v zahraničí. Černá a bílá varieta se v současnosti potýká s hrozbou vymizení. Chovatelé se snaží tuto formu špiců zachránit.

Střední špic: 34 cm +/– 4 cm, barva: černá, hnědá, bílá, vlkošedá/žíhaná, oranžová, orange-sable (sable = černý melír na základní barvě), krémová, creme-sable, strakoši a tan, ostatní barvy.

Malý špic: 26 cm +/– 3 cm, barva: černá, hnědá, bílá, vlkošedá/žíhaná, oranžová, orange-sable (sable = černý melír na základní barvě), krémová, creme-sable, strakoši a tan, ostatní barvy.

Pomeranian / Německý trpasličí špic: 20 cm +/– 2 cm, barva: černá, hnědá, bílá, vlkošedá/žíhaná, oranžová, orange-sable (sable = černý melír na základní barvě), krémová, creme-sable, strakoši a tan, ostatní barvy.

Každá velikostní varianta německého špice má mít hmotnost odpovídající její výšce.

Více informací o plemeni Německý špic