Inzerce psů, psí inzerce
Přihlášení / Registrace

Kříženci (Pardubický kraj)

Více informací o plemeni Kříženci

Inzeráty plemene Kříženci

fenečka

fenečka

Kříženka čistokrevného německého černého ovčáka a bretaňského ohaře se narodila 15.12.2014 a je připravena k odběru do hodných rukou. Je 2x odčervená a očkovaná, má veterinárně odstraněné paspárky. Bohužel lidičky, kteří si ji vybrali a měli odvézt si ji nakonec z rodinných důvodů nemohou odebrat. Cena: za veterinární péči 550Kč.

Přidáno: 10.02.2015 23:32 | Kříženci | Pardubický kraj

Fena Chanel, 2 roky

Fena Chanel, 2 roky

Hledám domov pro milou,klidnou,mazlivou a velmi hodnou fenku,nar.cca 2012.Je krátkosrstá,40cm vysoká.Přivezli jsme ji jako toulavé štěně z jihu Itálie,jméno dostala tam.Je čistotná,socializovaná,zvyklá na děti(má je ráda), ostatní psy a kočky.Miluje vycházky.Hlídá,ale k lidem je vlídná, nepere se.Zvyklá na zahradě(klidně se válí na slunci ve 30 C),ale v zimě jde honem do tepla nebo potřebuje svetřík,nemá příliš hustou podsadu.Kompletně proočkovaná(naposl.11/2014),odčervená,zdravá.Do domku i do bytu, ne nastálo na zahradě. SPĚCHÁ!!! Důvody finanční+stěhování,sešlo se nám doma hodně psů.Navíc ji opravdu hodně šikanuje naše původní starší fena,jsou velké rvačky.Nechci ji dát do útulku.

Přidáno: 21.12.2014 03:18 | Kříženci | Pardubický kraj

Štěně pejsek Bruno, 3 měs.

Štěně pejsek Bruno, 3 měs.

Hledám domov pro 3měsíční štěně, křížence velškorgi x voříšek,výška bude cca 35,max.40cm, protáhlejší tvar těla.Plně socializovaný,začíná být čistotný(kňučí u dveří),mazlivý,dobře baští.Kompletně očkovaný,před týdnem 3.očk.i se vztekl.,další za rok),odčervený,naprosto zdravý.Zvyklý na děti,ostatní psy,kočky.Zvyklý být v bytě s výlety na zahradu.Je to mazlík, podřídivý, hodný, poměrně klidný. Dotazy ráda zodpovím.Ne jako pouze vánoční dárek,ale lidem,kteří ho budou mít rádi,poskytnou mu šťastný domov a vědí,že si pořizují stěně,ne kompletně vycvič.psa.

Přidáno: 21.12.2014 03:33 | Kříženci | Pardubický kraj

Poslední kříženec - pejsek

Poslední kříženec - pejsek

Nabízím posledního pejska. Fena je kříženec Labradora s Jezevčíkem a pes Parson Russel Teriér. Štěňata jsou odčervená a mají první očkování. K odběru ihned. Symbolická cena 500,- za odčervení a očkování. Je tříbarevný (viz foto). Pro více foto a informací mě klidně kontaktujte.

Přidáno: 19.12.2014 22:48 | Kříženci | Pardubický kraj

Fena Baby, 17měs.

Fena Baby, 17měs.

Hledám nový domov pro roční fenku-křížence,výška 50cm,spíše delší srst.Zvyklá doma a na zahradě,čistotná, socializovaná,bezproblémová,zvyklá chodit na vodítku, při vedlejších komunikacích a polními cestami i bez vodítka.Dobře hlídá, k lidem se chová přátelsky, s cizími psy se nepere. Je zvyklá na děti,na ostatní psy i na kočky.Je to milá,kamarádská a velmi mazlivá fena.Je temperamentní,sportovně založená,ráda a rychle běhá.Potřebuje denní vycházky.Hledám hodné páníčky, kteří pro nibudou mít dost lásky a pozornosti. Je mladá,zvykne si snadno.Baby může být nelépe v rod.domku se zahradou,sama nebo se psím kamarádem, mohla by být i v bytě.Je kompletně očkovaná (naposl.11/2014),odčervená, zdravá.Případné otázky ráda zodpovím. SPĚCHÁ!!! Důvody finanční + stěhování.Nechci aby "Bejby" skončila v útulku. Cena dohodou

Přidáno: 18.12.2014 12:21 | Kříženci | Pardubický kraj

Pes Artuš, 17 měs.

Pes Artuš, 17 měs.

Hledám nový domov pro ročního psa-křížence, výška 40cm, středně dlouhá srst. Je zvyklý být doma střídavě s pobytem na zahradě, naučený čistotě, socializovaný, bezproblémový, poslušný, zvyklý chodit na vodítku, při vedlejších komunikacích a polními cestami i bez vodítka. Je ostražitý - hlídá zahradu, k lidem se chová přátelsky, s cizími psy se nepere, je to kliďas. Je zvyklý na děti(má je rád - neublíží), na ostatní psy i na kočky. Je to velmi milý, kamarádský a mazlivý pes. Je pohyblivý, sportovně založený, svalnatý. Pro jeho spokojenost by byly potřebné denní vycházky i v případě zahrady. Hledám hodné páníčky, kteří pro něho budou mít dost lásky a pozornosti. Je mladý, zvykne si snadno a nezklame. Artuš může být nelépe v rod. domku se zahradou, sám nebo se psím kamarádem, mohl by být i v bytě. Je kompletně očkovaný (naposl.11/2014), odčervený, naprosto zdravý. Případné otázky ráda zodpovím. SPĚCHÁ!!! Důvody finanční + stěhování, navíc ho tady ve smečce šikanuje další pes. Nechci aby Artuš skončil v útulku. Cena dohodou.

Přidáno: 18.12.2014 11:04 | Kříženci | Pardubický kraj