Inzerce psů, psí inzerce
Přihlášení / Registrace

Jorkšírský teriér, yorkšírský teriér (Karlovarský kraj)

Více informací o plemeni Jorkšírský teriér, yorkšírský teriér

Inzeráty plemene Jorkšírský teriér, yorkšírský teriér

Prodám štěňátka Biewer Yorkshire terrier s PP

Prodám štěňátka Biewer Yorkshire terrier s PP

Prodám štěňátka Biewer Yorkshire terrier s PP 3-měsíční štěňátka s PP IBC, po krásných, úspěšných předcích. Štěňátka jsou zdravá, mají stojící ouška, krátké čumáčky, mléčný chrup 6/6 nůžkový, bohatou srst a krásné barvy. Předpokládaná váha v dospělosti od 2 do 2,5 kg. Při odběru budou mít již všechna očkování, jsou pravidelně ošetřena proti parazitům, s čipy a europasy. Vhodné jako luxusní mazlíček i na výstavy. Cena dohodou a chceme dostávat e-maily z vážných rodin

Přidáno: 22.04.2015 08:14 | Jorkšírský teriér, yorkšírský teriér | Karlovarský kraj

Prodám štěňátka Biewer Yorkshire terrier s PP

Prodám štěňátka Biewer Yorkshire terrier s PP

4-měsíční štěňátka s PP IBC, po krásných, úspěšných předcích. Štěňátka jsou zdravá, mají stojící ouška, krátké čumáčky, mléčný chrup 6/6 nůžkový, bohatou srst a krásné barvy. Předpokládaná váha v dospělosti od 2 do 2,5 kg. Při odběru budou mít již všechna očkování, jsou pravidelně ošetřena proti parazitům, s čipy a europasy. Vhodné jako luxusní mazlíček i na výstavy. Cena dohodou.

Přidáno: 31.03.2015 15:20 | Jorkšírský teriér, yorkšírský teriér | Karlovarský kraj

Mini jorkšírka s PP

Mini jorkšírka s PP

Nádherná 7měsíční velmi temperamentní fenka s PP, váha 1,5 kg. Rovný hřbet, hezké barvy, kvalitní srst. Očkovaná, tetovaná. Otec: Ch. Hobby od Pekelské brány.

Přidáno: 30.03.2015 18:33 | Jorkšírský teriér, yorkšírský teriér | Karlovarský kraj

Prodám štěňátka Biewer Yorkshire Terrier s PP

Prodám štěňátka Biewer Yorkshire Terrier s PP

Nabízím k rezervaci 3-měsíční štěňátka Biewera, volná je jedna fenka a jeden pejsek. Štěňátka jsou s kompletním očkováním, čipem, europasem, ošetřením proti parazitům, pravidelně kontrolovaná veterinářem. Jsou vychovaná v bytě a v rodině.Po výstavně úspěšných a krásných předcích. Jen do dobrých podmínek. Nezávazná návštěva je vítána.Odběr s balíčkem do začátku je již možný. Cena k jednání u pejska je 20 000,-Kč.Fenka je dražší. tel : 792 273 712 mail: j.slivonova@centrum.cz Na SMS a prozvánění nereagujeme.

Přidáno: 23.02.2015 11:55 | Jorkšírský teriér, yorkšírský teriér | Karlovarský kraj

Prodám štěňátka Yorkshire terrier bez PP

Prodám štěňátka Yorkshire terrier bez PP

Prodám štěňátka YT, po malých krásných rodičích, malá stojící ouška, kvalitní srst, očkování a ošetření proti parazitům samozřejmostí, nezávazná návštěva vítána. Jen do dobrých rukou a podmínek. Telefon: 724022123, E-mail: jitatita@centrum.cz

Přidáno: 02.01.2015 08:07 | Jorkšírský teriér, yorkšírský teriér | Karlovarský kraj