Inzerce psů, psí inzerce
Přihlášení / Registrace

Jezevčík

Více informací o plemeni Jezevčík

Inzeráty plemene Jezevčík

Trpasličí jezevčík bez PP ke krytí

Trpasličí jezevčík bez PP ke krytí

Máme pětiletého dlouhosrstého trpasličího jezevčíka (bez PP) a hledáme dlouh. trpasličí fenku, které by chtěla mít štěňátka:-). Plzeňský kraj i Praha a Středočeský kraj.

Přidáno: 08.04.2015 18:01 | Jezevčík | Hlavní město Praha

Sušené pivovarské kvasnice - vitaminový doplněk

Sušené pivovarské kvasnice - vitaminový doplněk

Prodám Sušené pivovarské kvasnice, vitaminový doplněk pro zvířátka, jsou přirozeným zdrojem vitaminů skupiny B, proteinů a dalších účinných látek. Jejich hlavní přínos pro použití jako krmného doplňku je především v jejich obsahu vitamínů skupiny B. Vitamíny skupiny B mají vliv prakticky na veškeré funkce organismu zvířat. Podílí se na látkové výměně proteinů, tuků a uhlohydrátů, mají vliv na kvalitu kůže a srsti. Je možno je použít také v kritických obdobích jako je rekonvalescence po prodělané nemoci, doporučují se před výstavou, kdy je viditelné zlepšení kvality srsti, působí jako atistresový doplněk. Pro zlepšení života schopnosti mláďat po narození jakož i pro doplnění krmné dávky rodičů v době reprodukce. Balení 0,5kg, 1kg, 5kg. Cena podle množství

Přidáno: 03.04.2015 08:45 | Jezevčík | Plzeňský kraj

Jezevčík hladkosrstý

Jezevčík hladkosrstý

Prodám štěňátka jezevčíků. Očkovaná , pravidelně odčervovaná. Odchovaná v bytě. Rodiče k vidění. Nezávazná návštěva vítána. tel: 724754445

Přidáno: 06.01.2015 11:56 | Jezevčík | Jihomoravský kraj

Krásná štěňátka Jezevčíka červeného standart

Krásná štěňátka Jezevčíka červeného standart

Prodám nádherná štěňátka jezevčíka č.standart bez PP . Máme ještě tři kluky. Jsou hravá, milá, mazlivá, vhodná k dětem i starým lidem, se vším rád poradím. Nezávazná návštěva vítána, odběr je možný IHNED!!! mají 11týdnů ..Oba rodiče jsou skvělé milé povahy. 3000,-

Přidáno: 15.12.2014 15:45 | Jezevčík | Moravskoslezský kraj

Prodám Jezevčíky červené standart

Prodám Jezevčíky červené standart

Jezevčík, červený standart k prodeji! !!! IHNED K ODBĚRU e!!! Mám ještě 3 pejsi.. Mají 11týdnů.. Jsou hodní, hodí se jak k dětem tak třeba na zahradu jako hlídači.. Velmi chytří. CENA : 3000,- TELEFON : 606 087 113

Přidáno: 15.12.2014 14:58 | Jezevčík | Moravskoslezský kraj

Jezevčík dlouhosrstý

Jezevčík dlouhosrstý

Zadáme poslední štěňátko jezevčíka dlouhosrstého ve vzácné barvě tygr. Pejsek je očkovaný, odčervený, očipovaný a má pas. Vyrůstal v rodině s ročním kloučkem. Je moc milý, hravý a připravený na cestu do nového domova. Oba rodiče jsou u nás k vidění. Odběr možný na vánoce nebo ihned. Tel +420 774 52 63 48, cena 4500Kč.

Přidáno: 10.12.2014 10:44 | Jezevčík | Středočeský kraj

Více informací o plemeni Jezevčík

Charakteristika

Jezevčík je drobné sportovní plemeno, oblíbený domácí mazlíček.Nachází své využití i jako hlídací pes. Zůstává stále oblíbeným psem myslivců a lovců. Je to pes bystrý, milý, přítulný.

Kvůli své délce jsou jezevčíci náchylní na onemocnění páteře, proto by neměli překonávat velké výškové rozdíly.Za svou miniaturizaci a své krátké běhy vděčí plemeno deformaci, která je známá pod pojmem chondrodystrofie. Jedná se o dědičnou vývojovou poruchu růstových chrupavek, díky kterým je zpomalován růst kostí. Tím dochází k předčasnému zastavení růstu.

Existuje celkem devět variant jezevčíka. V srsti rozlišujeme jezevčíka hladkosrstého, dlouhostrého a drsnosrstí. Všechny tyto variety se pak mohou vyskytovat ve třech velikostních rázech – jezevčík standard, trpasličí a králičí. Původně existovala pouze krátkosrstá varieta, avšak přikříženým Dandie Dinmont terriera a dalších plemen teriérů vznikla varieta drsnosrstá, dlouhou srst si jezevčíci ponechali od dob křížení s německým stöbrem a španělem.Jezevčík patří mezi nejoblíbenější plemena na světě a díky svým jedinečným vlastnostem a schopnostem svůj post „malého krále velkého psího světa“ jen tak někomu neuvolní.

Původ

Hladkosrští jezevčíci se možná odštěpili ve 14. až 15. století od francouzských basetů a pinčů. Byli tedy pravděpodobně nejstaršími německými loveckými psy. Dlouhosrští jezevčíci, kteří vznikli křížením hladkosrstých jezevčíků se španěly, se objevili v 15. až 16. století. Drsnosrští jezevčíci vznikli na přelomu 17. a 18. století křížením hladkosrstých jezevčíků s kníračem a posledních sto let byli tito potomci kříženi ještě s Dandie dinmond teriérem. Roku 1888 byl v Německu založen „Klub milovníků jezevčíků“ a tehdy byl také přijat jejich první standard.

Více informací o plemeni Jezevčík