Inzerce psů, psí inzerce
Přihlášení / Registrace

Československý vlčák (Jihomoravský kraj)

Více informací o plemeni Československý vlčák

Inzeráty plemene Československý vlčák

Československý vlčák -

Československý vlčák - "H" z Údolí ticha

Poslední volná fenka z vrhu "H" z Údolí ticha ze spojení: Bazilišek z Březovské samoty As D12 Of P3/70 Xv54,3 Xf107,1 DKK A(0/0); DLK 0-0; chovný I Zkoušky: ZZO Výstavy: vždy výborný, res.CAC Gerina z Údolí ticha A62 Oh P1 Xv54,8 Xf108,1 DKK A(0/0); DLK 0-0; chovná I výborná Datum narození: 27.01.2015 Předpokládaná doba odběru: od 14.03.2015 Bazilišek je krásný pes výborné síly kostry, správného rámce, vyrovnané a přátelské povahy, dobře cvičitelný a ovladatelný. Gerina je přátelská fena správného rámce s výbornou kostrou, v povaze vyrovnaná, s výborně vyjádřeným pohlavním výrazem, a mojí oblíbenou barvou s hnědožlutými odstíny, typickými pro karpatské vlky. Od tohoto spojení očekáváme štěňátka s předpokladem dobrého zdraví, výborného exteriéru a také výborných povah, s chutí do práce a tedy vhodných nejen jako rodinní společníci, ale i pro zájemce o výcvik. V neposlední řadě také rodokmen štěňátek je solidním příslibem perspektivy využití v dalším chovu. Štěňátka jsou odchovaná v kontaktu s lidmi, s položeným dobrým základem pro další socializaci. V době odběru budou opakovaně odčervená, budou mít první očkování (v 6-ti týdnech: parvoviróza, psinka), samozřejmě budou také už čipovaná a budou mít vystaven Europas. Samozřejmostí je kupní smlouva a doživotní chovatelský servis - s majiteli našich štěňat udržujeme trvalý kontakt. Můžete volat na níže uvedený telefon nebo psát na e-mail karel.skoupy@volny.cz. Více informací: http://z-udoli-ticha.cz/czoffer.html !!! Překupníkům štěňata neprodáváme !!! Pokud by snad někoho zabývajícího se touto pochybnou činností napadlo nás kontaktovat, nechť si to raději rozmyslí a nečiní tak !!!

Přidáno: 23.02.2015 16:22 | Československý vlčák | Jihomoravský kraj

Československý vlčák - štěně

Československý vlčák - štěně

Chovná stanice československých vlčáků "Z Blatnických vinic" zadá jarní štěňata po exteriérově, povahově i krevně vynikajících rodičích. Štěňata budou čipována, vakcinována s europasem,s předpoklady vynikajícího zdraví po rodičích a s výstavními ambicemi. Výstavní kariéra však pro nás není důležitá, budeme rádi, když vlčák od nás bude vašim věrným společníkem... S tím se už vlkouši narodí, zklamat může jen člověk. Chovatelský a zdravotní servis je u nás zajištěn. Pomůžeme i začínajícím chovatelům tohoto překrásného, mystického a národního plemene. Rádi uvítáme i zcela nezávazné telefonáty, maily a ochotně zodpovíme jakékoli dotazy o československých vlčácích. MVDr. Milan Hanačík, tel. +420777707205, www.zblatnickychvinic.cz

Přidáno: 26.01.2015 13:52 | Československý vlčák | Jihomoravský kraj

Československý vlčák - vrh

Československý vlčák - vrh "H" z Údolí ticha

Přijímáme rezervace na štěňátka z vrhu "H" z Údolí ticha ze spojení: Bazilišek z Březovské samoty As D12 Of P3/70 Xv54,3 Xf107,1 DKK A(0/0); DLK 0-0; chovný I Zkoušky: ZZO Výstavy: vždy výborný, res.CAC Gerina z Údolí ticha A62 Oh P1 Xv54,8 Xf108,1 DKK A(0/0); DLK 0-0; chovná I výborná Předpokládané datum narození: 01.02.2015 Předpokládaná doba odběru: od 21.03.2015 Bazilišek je krásný pes výborné síly kostry, správného rámce, vyrovnané a přátelské povahy, dobře cvičitelný a ovladatelný. Gerina je přátelská fena správného rámce s výbornou kostrou, v povaze vyrovnaná, s výborně vyjádřeným pohlavním výrazem, a mojí oblíbenou barvou s hnědožlutými odstíny, typickými pro karpatské vlky. Od tohoto spojení očekáváme štěňátka s předpokladem dobrého zdraví, výborného exteriéru a také výborných povah, s chutí do práce a tedy vhodných nejen jako rodinní společníci, ale i pro zájemce o výcvik. V neposlední řadě také rodokmen štěňátek je solidním příslibem perspektivy využití v dalším chovu. Štěňátka odchováváme doma v neustálém kontaktu s lidmi, v době odběru budou opakovaně odčervená, budou mít první očkování (v 6-ti týdnech: parvoviróza, psinka), samozřejmě budou také už čipovaná a budou mít vystaven Europas. Samozřejmostí je kupní smlouva a doživotní chovatelský servis - s majiteli našich štěňat udržujeme trvalý kontakt. Více informací: http://z-udoli-ticha.cz/czoffer.html !!! Překupníkům štěňata neprodáváme !!! Pokud by snad někoho zabývajícího se touto pochybnou činností napadlo nás kontaktovat, nechť si to raději rozmyslí a nečiní tak !!!

Přidáno: 30.12.2014 18:37 | Československý vlčák | Jihomoravský kraj

Československý vlčák - štěňata s PP

Československý vlčák - štěňata s PP

Chovatelská stanice z Heršpic prodá štěňata, narozená 24.11.2014, ze spojení psa Akiak Garm z Holštejna (2x výborný, Nejlepší mladý jedinec) a feny Cita z Blatnických vinic. Cita je jemná temperamentní líbivá fena, vyniká výborným exteriérem, zejména krásnou hlavou s dobře uloženým jantarovým okem. Garm je typický představitel plemene s výborným exteriérem, vyrovnanou a pohodovou povahou. U štěňat je předpoklad líbivého exteriéru a vyrovnané povahy. Odběr 9.-10. ledna 2015. Plný chovatelský servis samozřejmostí. Štěňata budou perfektně socializována a vybavena vším potřebným včetně europasu, čipu, očkování, odčervení a balíčku do začátku. Těšíme se na nové zájemce o toto krásné plemeno.

Přidáno: 02.12.2014 13:35 | Československý vlčák | Jihomoravský kraj

ČESKOSLOVENSKÝ VLČÁK

ČESKOSLOVENSKÝ VLČÁK

Ch.st.MIAWOLF přijímá rezervace na odběr štěňátek po rodičích HERMIONA Z VĚRNÉ SMEČKY a ARTEX SARIS WOLFS. Prckové se narodí na Mikulášskou nadílku a k odběru budou okolo 4.ůnora 2015. Facebook MIAWOLF-ČSV Kennel.

Přidáno: 01.12.2014 14:38 | Československý vlčák | Jihomoravský kraj