Inzerce psů, psí inzerce
Přihlášení / Registrace

Brazilská fila

Více informací o plemeni Brazilská fila

Inzeráty plemene Brazilská fila

Brazilska fila s PP, nar 16.12.2014

Brazilska fila s PP, nar 16.12.2014

Ch.st. JonesBe prijíma rezervace na stenatka /volných 6psu a 1 fenka a 1 fenka rezervovana/plemene brazilska fila s PP z velmi perspektivního spojení,po výstavne a povahove úspešných rodicich.Předpokládáme pevné zdraví,pěkný exterier a typickou filí povahu. Matka Brenda Skuhrovský hrádek: DKK 0/0, DLK 0/0, OCD negat., barva zlatá, 6xCAC,CACIB, 2x resCAC,BOB, Klubovy Vítěz 2014, Národní Vítěz 2014 Otec Hakim ze Skalního kraje: DKK 0/0. DLK 0/0, barva žlutá, uchovněný v FCI i CAFIB, junior šampoion ČR, klubový vítěz Šteňatka od nas budou vychovávaná v rodinnem prostredí, zvyklá na deti, psi a bežný ruch domácnosti. Ockovani, čipování, pas a odčervení je samozrejmosti. Stenatka se narodila 16.12.2014, odber je mozny od 16.2.2014 Kupní smlouva a chovatelský servis samozrejmosti.

Přidáno: 26.12.2014 16:40 | Brazilská fila | Středočeský kraj

Více informací o plemeni Brazilská fila

Povaha plemene

Toto plemeno je proslavené sebevědomím, odvahou a skutečnou tvrdostí ke všem nepřátelům. Je to tedy naprosto ideální hlídač a ochránce, ale zdaleka ne pro každého zájemce. V případě brazilské fily je skutečně nutné dvojnásobně varovat všechny nezkušené, vrtošivé, či momentální módě podléhající zájemce o toto plemeno. Je-li ale brazilská fila vedena správně, stane se přátelským společníkem věrně milujícím svého pána a jeho rodinu.

Popis brazilské fily

Skutečně impozantní tělesná stavba silných svalů i kostí, která nenechá nikoho na pochybách. Brazilská filapatří mezi krátkosrsté psy a vyskytuje se v následujících barevných varietách: jsou povoleny téměř všechny barvy s výjimkou čistě bílé, myší šedi, skvrnité a grošované barvy. Nejčastější barevná varieta je různými odstíny žíhaná. Minimální kohoutková výška psů činí 70 cm, min. kohoutková výška fen je 65 cm. Tělo brazilské fily je silné, široké, hluboké a má obdélníkový ráz. Ocas mábrazilská fila dlouhý a špičatý, mírně stočený směrem vzhůru. Končetiny jsou rovné a nápadně osvalené a silné. Hlava je rovněž poměrně velká, její větší část tvoří tlama. Brazilská filamá velké oči mandlového tvaru, tmavé barvy, zasazené hluboko do lebky. Uši jsou velké a svěšené. Nejtypičtějším znakem brazilské fily je ale bezpochyby její volná kůže po celém těle, která navíc v oblasti krku vytváří typické laloky. V průměru se fila dožívá 11 let.

 

Více informací o plemeni Brazilská fila