Inzerce psů, psí inzerce
Přihlášení / Registrace

Bílý švýcarský ovčák

Více informací o plemeni Bílý švýcarský ovčák

Inzeráty plemene Bílý švýcarský ovčák

Štěňátka Bílého ovčáka s PP

Štěňátka Bílého ovčáka s PP

Chovatelká stanice SYNDONE nabízí k prodeji jednu holčičku a kluka. Narození 6.3.2015 s odběrem možným od 6.5.2015 Oba rodiče výborné povahy, klidné a vyrované. Matka čisté RTG, otec s titulem Český juniorchampion. Štěňátka budou vhodná k dětem, k ostatním zvířatům, mohou být vedena pracovně, nebo jen jako partneři pro život. Do nových domovů budou odcházet vymazlená, odčervená, očkovaná, očipovaná. Samozřejmostí je chovatelský servis. Více informací na stránkách, e-mailu, nebo telefonu.

Přidáno: 20.04.2015 11:49 | Bílý švýcarský ovčák | Jihomoravský kraj

Bílý švýcarský ovčák s PP

Bílý švýcarský ovčák s PP

Bílý švýcarský ovčák s PP Volní poslední dva kluci. K odběru od 5.12.2014 Jsou očkované, tetované, čipované, Europas, pravidelně odčervené. Štěňátka jsou ve výborné zdravotní kondici, velice živá a hravá. Všichni mají krásný tmavý pigment, budou vhodná pro sportovní kynologii, na výstavy, i jako ideální přítel a ochránce rodiny. Oba rodiče výstavně i pracovně velice úspěšní, přátelské, pracovní, klidné a vyrovnané povahy, černý pigment, tmavé oči, bez dysplazie kloubů Otec: GOMER la Blankpapilio DKK 0/0, DKL 0/0; MDR +/+, DNA DM N/N zkoušky: IPO 2,ZVV 1,APr 1,BH tituly:ŠAMPION ČR,NÁRODNÍ VÍTĚZ,Nejlepší mladý Klub.v,Nejlepší dorost Spec.v Matka: Alley ze Zemanské tvrze DKK 0/0,DLK 0/0 výška 58cm Výstavy: 6x CAC,1x res CAC zkoušky: ZM,IPO-V,ZOP,ZPU-1,ZVV1,SPr1,IPO 3 (jediná fenka v ČR se zkouškou IPO3). 2x po sobě 1.místo mistrovství ČR bílého ovčáka kategorie ZPU-2 rok 2012,2014.(první fenka,která tuto kategorii vyhrála) mnoho fotek a více na www.alley.estranky.cz

Přidáno: 28.11.2014 09:21 | Bílý švýcarský ovčák | Jihomoravský kraj

Více informací o plemeni Bílý švýcarský ovčák

Popis

Bílý švýcarský ovčák je velmi všestranným plemenem, jsou temperamentní, milují pohyb, ale když je potřeba vydrží v klidu čekat až si páneček bude zase moct hrát a nebo vyrazit na procházku. Při správném přístupu u prvního kontaktu s vodou se velice rádi ve volné přírodě koupou a v zimě vezmou za vděk alespoň vodou zmrzlou, tedy sněhem, ve kterém se taky parádně vydovádí. Nejsou dominantní, takže se Vám nestane, že by se BŠO snažil o vůdcovství ve Vaší rodině.

Bez problémů se podřídí i dětem, které nade vše milují. Bílý švýcarský ovčák je velice jemný a citlivý pes a má velmi nízký práh bolestivosti, jakákoliv bolest je u nich prožívána více než u jiných plemen. Z čehož vyplývá, že při výchově a výcviku se musí postupovat daleko citlivěji než u jeho předků německých ovčáků. Zpravidla stačí jako trest zvýšení hlasu, případně chycení za čumák jakožto projev dominance pánečka. Psychicky bílý švýcarský ovčák dospívá vcelku pozdě. Až mezi 2. a 3. rokem života a podle toho se s ním musí zacházet. Od přírody má plemeno ve vínku lehkou nedůvěřivost ke všemu cizímu, takže je velice důležitá ranná socializace. Štěňátko se musí odmalička brát mezi lidi, do dopravních prostředků, rušných ulic a co nejvíce provázet svého pánečka nejrůznějším prostředím. Z čehož vyplývá, že plemeno není vhodné pro lidi, kteří potřebují psa pouze a jenom na hlídání, aby pes prožil celý život zavřený na dvorku nebo v kotci. Přestože při správné výchově a socializaci jsou to výborní hlídači. 

Rozhodně nepatří do ruky lidem netrpělivým, vznětlivým a agresivním a lidem, kteří na psa nemají čas. Námaha vložená do soužití s rozpustilým psím puberťákem se Vám velmi zúročí a vyroste Vám doma hrdý, sebevědomý pes, který nade vše miluje svoji rodinu, skvěle vychází i s dalšími zvířecími členy rodiny, vyniká vysoce vyvinutou inteligencí, vynikající pamětí a velmi lehce se učí. Plemeno je vhodné pro nejrůznější psí sporty stejně jako pro klasickou sportovní kynologii.

Více informací o plemeni Bílý švýcarský ovčák