Inzerce psů, psí inzerce
Přihlášení / Registrace

Bígl

Více informací o plemeni Bígl

Inzeráty plemene Bígl

Beagle (bígl) tricolor

Beagle (bígl) tricolor

Bígl tricolor - prodám čistokrevná štěňata bez PP (3 fenečeky a 4 pejsci) narozená 17. března 2015, k odběru po 9.květnu 2015. Po narození prohlédnuta veterinářem. Při odběru budou štěňátka řádně odčervená a očkovaná. Každé štěňátko bude vybaveno na cestu ke svému novému páníčkovi očkovacím průkazem (pasem) a krmivem do začátku. V případě zájmu je možno poslat více foto. E-mail: tony1513@seznam.cz Telefon: 607147127 Cena: 2900.

Přidáno: 16.04.2015 09:20 | Bígl | Jihomoravský kraj

Beagle - Bígl - štěňata s PP

Beagle - Bígl - štěňata s PP

Chovatelská stanice Sunny Side nabízí krásná štěňátka bíglů s PP. K výběru je ze 2 pejsků a 7 feneček všech zbarvení. Štěňátka jsou narozena 7.2.2015 a k odběru budou od 1.4.2015 vybavena EU pasem, čipem, naočkovaná, odčervená, zvyklá na granulky i masíčko, dobře socializovaná. Majitelům našich štěňat nabízíme pomoc s výcvikem, uchovněním, hlídání pejsků v době dovolené. Jste srdečně zváni na návštěvu za našimi pejsky a taky na naše stránky http://www.beagledog.cz. Telefon: 608870080 E-mail: cenkova.eva@seznam.cz

Přidáno: 20.02.2015 12:30 | Bígl | Moravskoslezský kraj

Více informací o plemeni Bígl

Povaha plemene

Bígl (Beagle) je milý, přátelský a samostatný pes. Není agresivní a ani příliš temperamentní. Bígl je kamarádský, bystrý a nenáročný pes. Miluje svého pána a jeho rodinu. Vůči ostatním lidem i zvířatům je mimořádně snášenlivý. Tuto svou vlastnost získal díky tomu, že byl odjakživa držen ve velkých smečkách. Bígl potřebuje hodně pohybu a dlouhé procházky přírodou. Nesmíte však zapomenout na jeho lovecké instinkty. Pokud narazí na stopu, bývá problém ho z ní odvolat. Z tohoto důvodu se doporučuje kurz poslušnosti. Beagle vyžaduje důslednou a citlivou výchovu. Toto plemeno se rovněž vyznačuje velmi dobrým zdravím a inteligencí. Je to veselý, živý a čilý pes. Někdy dokáže být dosti svéhlavý. Při lovu je vytrvalý a odvážný.

Popis bígla

Bígl je statný lovecký pes. Obvyklá váha tohoto psa je 8 - 14 kg. V kohoutku má 33 až 40 cm. Hlava je střední délky, silná ale ne hrubá, bez vrásek a záhybů. Lebka je mírně klenutá, středně široká s lehce naznačeným týlním hrbolem. Čenich je široký, preferován je černý, u světle zbarvených psů je nižší pigmentace přípustná. Oči má beagle tmavohnědé nebo oříškové s mírným, přitažlivě půvabným výrazem. Uši bígla jsou dlouhé, dole zaoblené a sahají téměř k nosu. Tlapky jsou pevné a dobře uzavřené. Prsty jsou klenuté se silnými polštářky. Ocas má silný, středně dlouhý, vysoko nasazený, je nesen vesele, ale není zatočen nad hřbet, je dobře osrstěný, zvlášť na spodní straně. Bígl (Beagle) má hustou, krátkou a vodě odolnou srst.Za uznávané zbarvení srsti je považováno jakékoli, kromě játrově hnědé barvy. Špička ocasu je vždy bílá. Bígl se průměrně dožívá 13 let.

Více informací o plemeni Bígl