Inzerce psů, psí inzerce
Přihlášení / Registrace

Bernský salašnický pes

Více informací o plemeni Bernský salašnický pes

Inzeráty plemene Bernský salašnický pes

prodam štěnatka bernskeho salašnickeho

prodam štěnatka bernskeho salašnickeho

prodam štěnatka bernskeho salašnickeho psa jsou odčervena naočkovana mam i očkovaci prukazy. mam 4 fenky 3 psy cena za štěně je 4500kč tel. čislo (603968915)

Přidáno: 10.02.2015 16:52 | Bernský salašnický pes | Moravskoslezský kraj

Bernský salašnický pes, štěňátka s PP

Bernský salašnický pes, štěňátka s PP

Hledáme domov a milující rodinu pro dva psí kluky, nar. 26.1.2015. Jsou krásní, zdraví, velcí a mají se čile k světu:-) Vhodní na výstavy, k chovu, ale i jako hlídači a miláčci rodiny. Zvyklí na děti a mazlení:-)Návštěva je vítaná koncem února:-)

Přidáno: 02.02.2015 18:21 | Bernský salašnický pes | Kraj Vysočina

štěňátka Bernský salašnický pes.

štěňátka Bernský salašnický pes.

Prodám čistokrevná štěňátka Bernský salašnický pes bez PP.Už pouze pejsci.Ihned k odběru. Jsou řádně očkovaní a odčervení. Oba rodiče možno vidět. Cena 5000kč.

Přidáno: 14.01.2015 19:05 | Bernský salašnický pes | Plzeňský kraj

Bernský salašnický pes - štěňátko s PP

Bernský salašnický pes - štěňátko s PP

Nabízíme posledního krásného pejska s výbornou povahou. Je zvyklý doma, na dvoře i na zahradě. V rodokmenu zajímavé krevní linie. Otec matky je nádherný a mohutný pes z italské chovatelské stanice. Otec otce je legendární a nádherný krycí pes z Norska, multišampion. Matka je z linie, kde se předci dožívají také krásných vysokých věků (hodně nad průměr u BSP). Současně nabízíme kompletní chovatelský servis tradiční a dlouholeté registrované chovatelské stanice, se všemi zárukami. Jsme schopni poradit s výchovou i výcvikem (bohaté zkušenosti – psí škola i školka). Poradíme s výživou, máme zkušenosti jak s krmením přírodní stravou BARF, tak máme možnost srovnání a doporučení vhodného granulovaného krmiva. Štěňátka jsou zvyklá na syrové maso i granule. Záleží jenom na vás, jakou cestou výživy pejska se vydáte. Uvítáme vážné zájemce, upřednostňujeme osobní setkání a vaši návštěvu. U nás máte možnost vidět jak maminku štěňátek, tak její tety ve věku veteránek.

Přidáno: 16.12.2014 10:09 | Bernský salašnický pes | Středočeský kraj

daruji vycvičené,roztomilé,krásně zbarvené štěně

daruji vycvičené,roztomilé,krásně zbarvené štěně

je to rasa bernský salašnický pes-takže velký a mohutný-jsou mu tři měsíce,potřebuje teplo domova a výběh

Přidáno: 11.12.2014 19:09 | Bernský salašnický pes | Ústecký kraj

Bernský salašnický

Bernský salašnický

Prodáme štěně pejska narozeného 30.8.2014, řádně očkovaný, slyší na jméno Barny.Pejsek je hodný zvyklí na děti a jiné pejsky.Pejsek dostane do nového domova misky, hračku a 15 kg granulí na které je zvyklí.Důvod prodeje - rodinné důvody.Cena 3000 kč

Přidáno: 26.11.2014 12:34 | Bernský salašnický pes | Zlínský kraj

Více informací o plemeni Bernský salašnický pes

Bernský salašnický pes (jak už napovídá název plemene) byl používán jako ochránce a hlídač stád ve švýcarských horách. Obliba tohoto plemene se velmi rychle roznesla přes sousední Německo do celého světa. Bernský salašnický pes je snadno ovladatelné a vycvičitelné plemeno. Je to ideální rodinný pes, který má silný ochranitelský pud vůči dětem.

Bernský salašnický pes dobře snáší celoroční pobyt venku s možností kdykoliv se proběhnout a zaskotačit si, nesmí se ovšem zapomínat na pravidelný kontakt s člověkem, jinak by se pes velmi trápil.Toto plemeno je naprosto nevhodné do městského bytu.

Péče o bernského salašnického psa není náročná. Středně dlouhá srst stačí cca 1x týdně vykartáčovat a pravidelné zastřihovat přerostlé chloupky mezi polštářky na tlapkách.

Ve štěněcím věku je třeba dbát, aby se štěně nepřetěžovalo nadměrným pohybem, protože potřebuje hodně sil k růstu silných kostí. Naměrným zatěžováním by se mohla stavba kostí narušit a pes by v dospělosti trpěl zdravotními problémy.

 

Více informací o plemeni Bernský salašnický pes