Inzerce psů, psí inzerce
Přihlášení / Registrace

Anglický špringršpaněl

Více informací o plemeni Anglický špringršpaněl

Inzeráty plemene Anglický špringršpaněl

Anglický špringršpaněl - nabídka štěňátek

Anglický špringršpaněl - nabídka štěňátek

CHS z Větrné paseky zadá ještě dvě černobílé fenečky z dlouholetého chovu po kvalitních rodičích. Matka: Diana z Větrné paseky, otec: Ingo od Stroupinského potoka. Odběr štěňátek je po 15.4. Špringršpaněl je vhodný nejen pro myslivost, ale i pro psí sporty, canisterapii a záchranařinu. Chovatelský servis samozřejmostí.

Přidáno: 04.04.2015 15:50 | Anglický špringršpaněl | Ústecký kraj

anglický špringršpaněl

anglický špringršpaněl

Zadáme dvě špringří holčičky po vynikajících rodičích. Jen zodpovědným, aktivním lidem, kteří hledají kamarádku do nepohody!

Přidáno: 03.04.2015 12:19 | Anglický špringršpaněl | Moravskoslezský kraj

Více informací o plemeni Anglický špringršpaněl

Popis

Středně velký, symetricky stavěný, kompaktní pes. Hlava středně dlouhá, poměrně široká a mírně zakulacená, s vyznačeným stopem a širokým, hlubokým čenichem. Pysky kvadratické a hluboké. Oči středně velké, mandlového tvaru, tmavě oříškové barvy. Uši dlouhé a široké, těsně přiléhající k hlavě, nasazené v rovině očí, dobře osrstěné. Krk delší, silný, svalnatý, mírně klenutý, bez laloku. Končetiny rovné, silné, svalnaté. Pohyb přímý, volný a elegantní. Tělo silné, přiměřeně dlouhé, s hlubokým hrudníkem a klenutými žebry. Svalnatá, lehce klenutá záď. Ocas nízko nasazený, nikdy nesmí být nesený nad úrovní hřbetu, bohatě osrstěný, stále v pohybu. Dříve se kupíroval. Srst hustá, hladká, delší na uších, trupu a končetinách. Zbarvení játrové s bílou, černé s bílou nebo některé z těchto zbarvení se pálením (trikolor). 

Charakteristika

Velmi živý, aktivní, silný a vytrvalý pes. Pokud má možnost vybít svůj temperament, je poslušný a poměrně snadno ovladatelný. K lidem je velmi přátelský, zcela neagresivní. 

Zvláštní nároky

Vyžaduje hodně pohybu a zaměstnání. Srst je nutno pravidelně pročesávat. Nadprůměrnou pozornost je zapotřebí věnovat uším. 

Více informací o plemeni Anglický špringršpaněl