Inzerce psů, psí inzerce
Přihlášení / Registrace

Americký stafordširský terier

Více informací o plemeni Americký stafordširský terier

Inzeráty plemene Americký stafordširský terier

American Pitbull Terrier-poslední štěně na prodej

American Pitbull Terrier-poslední štěně na prodej

Na prodej poslední nádherné čistokrevné štěně (pes) barva Chocolate & White American Pitbull Terrier, narozené 7.4.2015. Otec z chovné stanice Bullpow Kingdogs Austria, celostátní vítěz Rakouska, zkoušky druhého stupně na poslušnost a obranu. Matka zkoušky z poslušnosti a stopování. Oba rodiče samozřejmě k vidění, úžasné povahy v rodině s dětmi. Více informací po tel. či emailem. Prohlídka kdykoli po dohodě.

Přidáno: 04.05.2015 11:17 | Americký stafordširský terier | Jihočeský kraj

Americký stafordšírský teriér

Americký stafordšírský teriér

Prodám štěňata s PP po kvalitních rodičích. Štěňata k odběru, očkovaná, odčervená, předpoklad nižších mohutných postav. Foto otec štěňat. Chovatelský servis samozřejmostí. Tel. 731 839 481

Přidáno: 01.04.2015 21:01 | Americký stafordširský terier | Středočeský kraj

prodám štěnata amerického pitbullteriera

prodám štěnata amerického pitbullteriera

Chtěla bych vám nabídnout k prodeji čistokrevná štěňátka Amerického pitbullteriera.2 fenečky a 2 pejsky,je jim 8 týdnů, jsou opravdu krásné,přítulné a velmi hravé,mají se čile k světu. Štěňátka bychom rádi svěřili do dobrých rukou milujícího majitele.všichni jsou již očkováni a odčerveni. Odběr je již možný ihned. Cena 3500 Kč. Pro bližší informace a fotky pište na email:ame,pitbull@seznam.cz,nebo volat na tel:604822020

Přidáno: 27.02.2015 07:07 | Americký stafordširský terier | Středočeský kraj

americký stafordšírský teriér s pp

americký stafordšírský teriér s pp

Chovatelská stanice Raspberry bull zadá poslední 4 fenky AST s PP - ANNABELL OLI, AMERICAN DREAM OLI, A MOONLIGHT OLI, ABRAKADABRA OLI – Ataxie Clear, barva červená. Matka je naše fenka: Olivia Dreams Z Katu – Ataxie Clear,výstavně velice úspěšná, Výstavy: 5xCAC, CACIB, klubový vítěz Otec úžasný pes: GCH Lewis Killemall Z Katu - Ataxie Clear, HD A/A ED 0/0, Výstava: GCH CZ, CH PL, CH KAST, CH ČMKU. Oba rodiče jsou vyrovnaných temperamentních povah, neagresivní vůči lidem ani zvířatům, zvyklí na děti. Fenky jsou vhodná na chov, výstavy, sport i jako výborný společník do rodiny. jIŽ K ODBĚRU. Fenečky budou očkované, odčervené, čipované, EU pas, chovatelský servis je samozřejmostí.Každý nový majitel našeho miminka dostane pro štěňátko startovací balíček. Cena štěňátek s ohledem na jejich kvalitu a náklady 18.000,-Kč/ 720eur. Po dohodě možnost prodeje na splátky. více info na raspberrybull.cz

Přidáno: 13.02.2015 17:45 | Americký stafordširský terier | Liberecký kraj

Štěňátka Amerického stafordšírského teriéra

Štěňátka Amerického stafordšírského teriéra

Chovatelská stanice „Od Malého náměstí“ z Jistebnice nabízí k prodeji štěňata AST s PP / 4x pes, 1x fenka/, po výborných rodičích. Otec Diomedes Hardy Workaholic, zkouška BH, ZZO, ZOP, ZM, matka Chantal Booker Tolei. Oba rodiče jsou vyrovnaných povah, neagresivní vůči lidem ani zvířatům, zvyklí na děti. Všichni Ataxie CNL-A clear. U štěňat je předpoklad přátelských povah, vhodná na chov, výstavy, sport i jako výborný společník do rodiny. Budou očipována, s průkazem původu, očkovaná a odčervená. Nezávazná návštěva vítána, cena 15000 Kč.

Přidáno: 02.01.2015 14:23 | Americký stafordširský terier | Jihočeský kraj

Nabízím ke krytí amerického staford.ter.

Nabízím ke krytí amerického staford.ter.

Nabízím ke krytí amerického staford.ter.,pěkný,plodný,věk 6.let.Zkušený,plodný.Denně v zátěži.Běhá s koněm v lese 2hod..Dobře osvalený.Váha 40kg.Výborná povaha.Miluje lidi,děti a zvířata.Dále nabízím ke krytí yorkš.ter. s pp.Pro fenky bez pp.Malý,váha 1.9kg.Plodný,zkušený.Spolehlivě kryje i velké a problematické fenky.Krycí popl.800kč.

Přidáno: 30.12.2014 14:35 | Americký stafordširský terier | Ústecký kraj

Více informací o plemeni Americký stafordširský terier

Povaha plemene

Americký staffordšírský teriér je  pes, který je vhodný k dětem i do bytu. Je to typický ochranitel a obranář.Je  odvážný a pokud je správně vychován, není nikdy agresivní. Když však byl vychován nedůsledně, může být agresivní vůči jiným psům a nedůvěřivý k cizím lidem. Přeci jen jsou v jeho krvi geny zápasníků. Někdy je poněkud tvrdohlavý, a proto vyžaduje opravdu disciplínu. Je velmi pohyblivý a čilý a neobyčejně zvídavý ke svému okolí. Je to dobrý krysař, ale i osobní strážce. Ve vypjatých situacích se umí rychle a správně rozhodnout, jinak je ale klidný a mírný.

 Popis amerického staforda

Americký staffordšírský teriér je menší podsaditý až zavalitý pes. Vyzařuje z něho síla a výkonnost. Výška v kohoutku je 43 až 48 cm a váha 18 až 23 kg. Hlava je klínovitá s širokou lebkou, zřetelnými lícemi a kulatou, silnou tlamou. Oči má tmavé, posazené široko od sebe, bez růžových víček. Uši jsou krátké polo- nebo zcela vztyčené, dnes již nekupírované. Silný krk a mohutné svalnaté plece přecházejí v krátký hřbet, mírně se svažující k zádi. Žebra jsou dobře klenutá, ocas je krátký, nízko posazený, kuželovitě se zužující a dnes již také nekupírovaný. Končetiny jsou silné, dobře osvale se středně velkými tlapami. Srst má americký stafordkrátkou a lesklou, drsnou na dotek a hustou. Je buďto jednobarevný, nebo skvrnitý, nikdy by však neměl být zcela bílý. Průměrný věk tohoto plemene je 12 let.

 

 

Ačkoli se to na první pohled nemusí zdát, je to pes vhodný k dětem i do bytu. Je to typický ochranitel a obranář. Přestože je příslovečně odvážný, pokud je správně vychován, není nikdy agresivní. Pokud však byl vychován nedůsledně, může být agresivní vůči jiným psům a nedůvěřivý k cizím lidem. Přeci jen jsou v jeho krvi geny zápasníků. Někdy je poněkud tvrdohlavý a proto vyžaduje opravdu disciplínu. Je velmi pohyblivý a čilý a neobyčejně zvídavý ke svému okolí. Je to dobrý krysař, ale i osobní strážce. Ve vypjatých situacích se umí rychle a správně rozhodnout, jinak je ale klidný a mírný.

 

Více informací o plemeni Americký stafordširský terier