Inzerce psů, psí inzerce
Přihlášení / Registrace

Československý vlčák - štěně fenka s PP - 7,5týdne

Hledáme zodpovědné zájemce pro fenku z vrhu D - Dorotka Bohemia Luaro. Narozená 27. 11. 2014 Fena velmi nadějného exteriéru, po exteriérové stránce věrná kopie matky Evity z Věrné smečky. Bude vhodná zejména na výstavy a díky zajímavému rodokmenu také do chovu. Velký zájem o kůži, pešky, míčky, štěňata z tohoto spojení opět podědila pracovní vlohy po otci. Výstavy, výcvik a chov nejsou pro nás podmínkou! Hledáme zejména majitele, kteří si jsou vědomi, že pořízení psa je závazek na celý jeho život a neopustí ho v těžkých životních situacích.
Fena je čipovaná, očkovaná, odčervená, s rodokmenem, pasem, kupní smlouvou + výbava pro začátek (chov.potřeby, krmení) Našim odchovům poskytujeme doživotní chovatelský servis. Fenka je perfektně socializovaná, zvyklá na hospodářská zvířata (drůbež, dobytek, ovce, kočky) zvyklá na každodenní jízdu v autě. Denně v kontaktu s cizími lidmi. Odchovaná v domě, momentálně již zvykáme na pobyt venku, v kotci apod.

Jedná se o opakované spojení, předpokládáme stejně kvalitní vrh jako vrh A, potomci perfektních povah, velmi kvalitního exteriéru.

Kontaktní údaje:
Lucie Chovancová
E-mail: info@ceskoslovenskyvlcak.eu
URL: www.ceskoslovenskyvlcak.eu

Přidáno: 19.01.2015 16:23 | Psí plemeno: Československý vlčák | Typ: Prodej | Kraj: Moravskoslezský kraj

Více informací o plemeni Československý vlčák